Wakacje z jogą 2023!


W głębię spokoju i harmonii w sobie

Wakacyjna sesja jogi

termin: 3 lipca – 9 lipca 2023

prowadzi: Barbara Buller

miejsce: Dom Pod Lipą, Silna Nowa 4 www.dompodlipa.pl

Kolejny raz mamy możliwość spotkania się na Wakacjach z Jogą w Silnej!

Codzienny program

Myśl przewodnia tegorocznych wakacji z jogą będzie się przewijać podczas praktykowania asan, ćwiczeń oddechowych, jak również w trakcie medytacji w ruchu. Każdy dzień zaczniemy sesją jogi. Spokojne, wyciszające asany poprzedzimy rozgrzewką, a zakończymy relaksem przy dźwiękach muzyki lub … w ciszy.

We wczesnych godzinach popołudniowych ćwiczenia oddechowe poprowadzą nas jeszcze głębiej pomagając odzyskiwać i budować wewnętrzny spokój i harmonię w sobie. Przed kolacją udamy się do lasu, aby medytować przemierzając leśne ścieżki i drogi wśród pól.

Wieczorne koncerty relaksacyjne na misy tybetańskie i gongi w wykonaniu Ewy Bruss-Kwiatkowskiej pozwolą odpocząć po aktywnym dniu.

Odpoczynek

Będzie również czas na odpoczynek w ulubionej formie: mogą to być spacery, kąpiel w pobliskim jeziorze, lektura, wylegiwanie się w słońcu w ogrodzie lub na łące, interesujące rozmowy, albo po prostu powsłuchiwanie się w ciszę natury. Prawdziwy czas dla siebie.

A ponadto pyszne wegetariańskie jedzenie – trzy posiłki dziennie, jak również kawa, ziołowe herbaty i woda.

Sprawy organizacyjne

  • Koszt wyżywienia i noclegów – 1200 zł
  • Zajęcia – 850 zł
  • Łącznie: 2050zł
  • Zadatek – 450zł

Zgłoszenia tel. 602 225 499

Będzie również możliwość skorzystania z indywidualnego masażu dźwiękiem mis tybetańskich oraz masażu polinezyjskiego.

Koncert relaksacyjny - misy i gongi
Medytacja w ruchu w lesie

O miejscu

Dom pod Lipą to gospodarstwo agroturystyczne położone w Pszczewskim Parku Krajobrazowym na granicy lasu, pól i łąk. Dom otoczony jest ogrodem pełnym kwiatów i roślin o różnych odcieniach zieleni.

Do najbliższego jeziora Chłop dochodzi się w ciągu 15 minutowego spaceru przez las, w pobliżu jest malowniczy jar wyżłobiony przez płynący w nim strumień.

Serdecznie zapraszam!