Medytacja dla początkujących


„Podróż w głąb siebie”

Uspokojenie oddechu, umysłu

Zapraszam wszystkie osoby, które poczuły w sobie chęć, czy też potrzebę, aby posmakować, czym jest medytacja.

Wiele osób pragnie się uspokoić, wyciszyć i uwolnić od napięć towarzyszących nam na co dzień. Regularna medytacja jest w tym bardzo pomocna.

Zaczniemy od jej podstawy – od skupienia na ciele i oddechu. Już samo obserwowanie oddechu spowalnia go, delikatnie rozluźnia i odpręża ciało oraz uspokaja myśli.

Medytacja odsłania naszą naturalną głębię, jej ciszę, spokój i błogość. Myślący, niespokojny umysł tego nie zna, dlatego też najpierw należy go uspokoić, wyciszyć i zrelaksować. Krok po kroku, spokojnie będę w tym kierunku prowadzić.

 

Podróż w głąb siebie

Kiedy umysł stanie się już spokojniejszy, wtedy możemy się zorientować co się w nim pojawia, nie ingerując w to, ani nie oceniając tego. Pozwalając na ten przepływ powoli i stopniowo wchodzimy w medytację – stan ciszy i bezruchu.

Medytacja jest prawdziwym odpoczynkiem i wytchnieniem, ukojeniem, spotkaniem z samym sobą, z tym, Czym Naprawdę Jesteśmy.

Zapraszam zatem do wspólnej podróży w głąb siebie, która może się okazać o wiele bardziej odkrywcza i fascynująca, niż niejedna z podróży po świecie.

Kiedy?

Będziemy się spotykać we wtorki o godz.19:00.

Sesja będzie trwała ok. 45 minut do 1 godziny.

Proszę każdorazowo o telefoniczne zgłoszenie się na numer 602 225 499.

 

Gdzie?

B. B. Joga, ul. Włodkowica 22, Poznań – Grunwald

 

Za ile?

odpłatność: 15 zł

 

Zapraszam!

Barbara Buller


Samuel Austin